HAKKIMIZDA

Global Mühendislik, tüm üretim ve servis süreci, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini temel alan bir işleyişle planlamaktadır.

Global Mühendislik, siparişin oluşumundan başlayarak müşteri talebine göre en uygun malzeme seçimi, numune ile uygunluk tespiti, satış ve satış sonrası tecrübeli teknik kadromuz ile müşterilerimizin sorunlarını çözmek, istek ve beklentilerini gerçeğe dönüştürmek, çözümler sağlayarak müşterilerimize olanak ve fırsatlar kazandırmak temel hedeflerimizin arasında yer almaktadır.

Global Mühendislik, genç ve çağdaş kadrosu,vizyonu geniş,kararlı yapısı ile başarı grafiğini emin adımlarla yükseltmektedir.

Misyonumuz

Gelişmiş teknolojik üretim yöntemleri ve yaklaşımlar kullanarak, tedarik ettiği ürünler ve hizmet sistemleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinde en etkin ve en verimli çözümlere ulaşmasını sağlamak. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan, müşteri kavramında çözüm ortağı ve memnuniyet kaynağı olarak sürekli yenilenen teknolojiyi ve gelişmeyi ilke edinerek bunları paylaşmayı hedef edinen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizin kaliteden ödün vermeden büyümesi, yurtiçi ve yurtdışında aynı sektörde yer alan şirketler arasında lider konuma yükselmesi, etkin ve dengeli büyümenin şirketimizin her faaliyetine yansıtılması, doğru alanlara yatırım yapılması ve en düşük maliyetle en yüksek verim sağlamaya çalışarak müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasıdır.

Kalite Politikamız

 Müşterilerimiz, faaliyetlerinde yüksek kalite devamlılığı ,titizlik ve sistem sorumluluğu isteyen kuruluşlardır. Bu nedenle, müşterilerimizin taleplerini doğru anlayıp, beklenen şekilde karşılamada taahhüt ettiğimiz sözleşme, standart ve yasal şartlara eksiksiz uyum göstermede, üretim ve ürün sorumluluğunu temel almaktayız.

Modern ve çağdaş tesis çözümleri kaliteli ekonomik uygulamalarda uzman kadro ve teknik altyapımızın bilgi birikimi tecrübe ve yaratıcı düşüncesini değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı temel almaktayız.Takım çalışması ilkelerini izleyerek tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle huzurlu bir çalışma ortamında performansı yüksek etkin iş sonuçları yaratmak temel ilkelerimiz arasındadır.